4Play Community
Bine ai venit pe forum , comunitatea 4play este deschisa din data de 5 Noiembrie 2011 de catre Sergiu . Pentru a ajuta comunitatea sa se dezvolte va rugam sa va inregistrati . Pentru orice problema va rugam sa ne contactati la contact_4play@yahoo.com

Florin Salam este FAN Alex Velea

In jos

Florin Salam este FAN Alex Velea

Mesaj Scris de Sergiu la data de Dum Noi 06, 2011 9:44 am

Asa ceva chiar nu stiati despre celebrul manelist, Florin Salam! Unde credeti ca l-au filmat colegii mei azi noapte?! Urmeaza imagini in exclusivitate!

Video pe : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

showFlowPlayer('player', 'http://stiri.kanald.ro/swf/flowplayer-3.2.6.swf');

La asta chiar ca nu ne-am fi gandit vreodata! Florin Salam, doamnelor si domnilor, este fan Alex Velea. Chiar daca a dobandit de-a lungul timpului faima, bani si notorietate, iar fanii il asalteaza peste tot pe unde se duce, celebrul interpret iubeste muzica de orice fel.

Florin Salam a marturisit ca il apreciaza pe Alex Velea ca si artist. Se pare ca sentimentul este reciproc. Si Alex Velea s-a bucurat sa il vada pe Florin Salam dansand in primele randuri. Artistul R&B chiar i-a dedicat o melodie manelistului.

Florin Salam demonstreaza inca o data ca traieste si simte ca orice alt om, ba mai mult, are si el favoritii lui in muzica. Cine a zis ca un cantaret de manele nu ar gusta ritmurile si versurile unui cantaret de R&B, s-a inseltat amarnic.

O supriza pentru noi, pentru dumneavoastra, dar si pentru celebrul Alex Velea care a recunoscut ca nu se astepta ca Florin Salam sa fie unul dintre cei mai mari fani ai sai.

Cat despre Florin Salam, nu mai este un secret pentru nimeni ca artistul este pe cai mari acum, dupa ani si ani de munca. Se pregateste sa lanseze un album impreuna cu Goran Bregovic, ba mai mult decat atat, pregateste surprize in colaborare cu cei mai faimosi DJ ai lumii.

Administrator
Administrator

Euro : 125
Multumiri Primite : 0
Data de inscriere : 05/11/2011
Localizare : Sibiu

Vezi profilul utilizatorului http://4play.forumz.ro

Sus In jos

Re: Florin Salam este FAN Alex Velea

Mesaj Scris de Alex la data de Lun Noi 07, 2011 4:44 am

Florin Salam!?!? Nu imi vine sa cred. Oricum ...........

Alex
Administrator
Administrator

Euro : 25
Multumiri Primite : 0
Data de inscriere : 05/11/2011

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum